We hebben 🍪Cookies! Meer informatie
  • Meer informatie in ons Privacy Statement

Twee
Sluit
Sluit

We close the second season of FridayNITE with famous artist and cult musician Dick Verdult

Dick is seen as an outsider, as ‘the last Dada-ist’. His work revolves around surprises and accidents that originate from the encounter of cultures. He has become a cult musician in South America, Russia and Japan and is increasingly recognized internationally as a visual artist. We will enjoy Verdult’s multidisciplinary art practice with an ‘experimental Cumbias’ performance. This new genre of music is strongly inspired by Cumbia, the complex, rhythmic music that originates from the Colombian Atlantic coast. You will dance, sing, and strongly consider to move to South America afterwards. Great!!!

Support by Jaap van der Velde & Elias Elgersma + Sjors Hogerdijk

Doors open 18:30
Fries & Salad (OP=OP) 19:00
Start program 19:30
Tickets are 5 euros
FREE entrance for Minerva students. Show your student card. 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nite6594/public_html/wp-content/themes/nite/includes/api/services/targetgroup-service.php on line 44

Agenda

sep
za 21 sep 19:30
Agenda

GAS

Isala Theater Capelle a/d IJssel
ma 23 sep 20:30
Agenda

Openbare repetitie Dear Winnie,

Theater de Machinefabriek
vr 27 sep 19:30
Agenda

GAS

Theater Geert Teis Stadskanaal
za 28 sep 19:00
Agenda

GAS

Parktheater Eindhoven
zo 29 sep 16:00
Agenda

GAS

Chassé Theater Breda
okt
wo 2 okt 19:30
Agenda

GAS

Stadstheater Zoetermeer
do 3 okt 19:30
Agenda

GAS

Stadsschouwburg Haarlem
vr 4 okt 19:00
Agenda

GAS

Schouwburg De Lawei Drachten
za 5 okt 19:15
Agenda

GAS

Hotel Theater Figi,Zeist
wo 9 okt 19:30
Agenda

GAS

Zwolse Theaters - De Spiegel
do 10 okt 19:30
Agenda

GAS

Theater De Leest,Waalwijk
vr 11 okt 19:00
Agenda

LOVE ❤ (Zweedse première)

The Gothenburg Opera
vr 11 okt 19:30
Agenda

GAS

Theater Junushoff Wageningen
za 12 okt 19:30
Agenda

GAS

Stadsschouwburg Utrecht
di 15 okt 19:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
vr 18 okt 19:15
Agenda

GAS

Theater de Koornbeurs
vr 18 okt 20:15
Agenda

LOVE (DATENITE try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 18 okt 20:15
Agenda

LOVE ❤ (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 19 okt 19:30
Agenda

GAS

Theater 't Voorhuys Emmeloord
za 19 okt 20:15
Agenda

LOVE ❤ (Nederlandse première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
wo 23 okt 20:30
Agenda

Er zal iemand komen (try-out)

Theater de Machinefabriek
do 24 okt 19:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
do 24 okt 19:00
Agenda

GAS

Schouwburg Amphion
do 24 okt 20:30
Agenda

Er zal iemand komen (try-out)

Theater de Machinefabriek
vr 25 okt 19:30
Agenda

GAS

Stadsschouwburg Nijmegen
vr 25 okt 20:30
Agenda

Er zal iemand komen (try-out)

Theater de Machinefabriek
za 26 okt 19:30
Agenda

GAS

Theater Speelhuis
za 26 okt 20:30
Agenda

Er zal iemand komen (première)

Theater de Machinefabriek
zo 27 okt 18:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
di 29 okt 19:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
wo 30 okt 19:30
Agenda

GAS

Theater de Voorveghter Hardenberg
do 31 okt 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

LUX Nijmegen
nov
vr 1 nov 19:30
Agenda

GAS

Wilminktheater Enschede
vr 1 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
vr 1 nov 20:30
Agenda

Zwart Water

Toneelschuur Haarlem
za 2 nov 18:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
za 2 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Schouwburg,Theater Rotterdam
za 2 nov 20:30
Agenda

Zwart Water

Toneelschuur Haarlem
wo 6 nov 20:00
Agenda

LOVE ❤

Stadsschouwburg Utrecht
wo 6 nov 20:15
Agenda

Er zal iemand komen

Theater Hof 88 Almelo
do 7 nov 20:15
Agenda

LOVE ❤

Theater aan het Spui Den Haag
vr 8 nov 19:30
Agenda

GAS

Theater De Veste Delft
vr 8 nov 20:30
Agenda

Zwart Water

Theater Bellevue
za 9 nov 20:30
Agenda

Zwart Water

Theater Bellevue
zo 10 nov 18:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
zo 10 nov 19:30
Agenda

GAS

Schouwburg Rotterdam
ma 11 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Zwolse Theaters
di 12 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Theater Junushoff Wageningen
di 12 nov 20:30
Agenda

Zwart Water

Theater aan het Spui Den Haag
wo 13 nov 19:00
Agenda

GAS

Theater De Storm Winterswijk
wo 13 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Theater Bellevue
do 14 nov 19:00
Agenda

LOVE ❤

The Gothenburg Opera
do 14 nov 19:30
Agenda

GAS

Schouwburg De Meerse Hoofddorp
do 14 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Theater Bellevue
vr 15 nov 19:00
Agenda

GAS

Rabo Theater De Meenthe Steenwijk
di 19 nov 19:30
Agenda

GAS

Theater de Purmaryn Purmerend
di 19 nov 20:00
Agenda

LOVE ❤

Zwolse Theaters
wo 20 nov 19:00
Agenda

GAS

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
wo 20 nov 20:15
Agenda

LOVE ❤

Stadsschouwburg Haarlem
wo 20 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Theater De Nieuwe Vorst Tilburg
do 21 nov 19:30
Agenda

GAS

Schouwburg Amstelveen
do 21 nov 20:00
Agenda

LOVE ❤

Parkstad Limburg Theaters Kerkrade
do 21 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Cultuurpodium Groene Engel
vr 22 nov 19:30
Agenda

GAS

Koninklijke Schouwburg Den Haag
vr 22 nov 20:15
Agenda

LOVE ❤

Schouwburg,Theater Rotterdam
vr 22 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Wilminktheater Enschede
za 23 nov 20:00
Agenda

LOVE ❤

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
za 23 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Atlas Theater Emmen
di 26 nov 20:15
Agenda

LOVE ❤

Theaters Tilburg
di 26 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Stadsschouwburg Utrecht
wo 27 nov 20:00
Agenda

LOVE ❤

Wilminktheater Enschede
wo 27 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Toneelschuur Haarlem
do 28 nov 19:30
Agenda

GAS

Theater De Vest Alkmaar
do 28 nov 20:00
Agenda

LOVE ❤

Schouwburg De Lawei Drachten
do 28 nov 20:15
Agenda

Dear Winnie, (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 29 nov 20:15
Agenda

Dear Winnie, (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 29 nov 20:15
Agenda

Er zal iemand komen

Posthuis Theater Heerenveen
za 30 nov 19:30
Agenda

GAS

Meervaart Theater Amsterdam
za 30 nov 20:15
Agenda

Dear Winnie, (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 30 nov 20:15
Agenda

LOVE ❤

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
za 30 nov 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Theater Ins Blau Leiden
dec
di 3 dec 20:30
Agenda

LOVE ❤

Parktheater Eindhoven
wo 4 dec 20:15
Agenda

Er zal iemand komen

Theater aan het Spui Den Haag
do 5 dec 20:15
Agenda

LOVE ❤

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 6 dec 19:30
Agenda

GAS

Deventer Schouwburg
vr 6 dec 20:15
Agenda

LOVE ❤

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 7 dec 20:00
Agenda

Dear Winnie,

Wilminktheater Enschede
zo 8 dec 14:30
Agenda

GAS

Kunstmin Dordrecht
ma 9 dec 19:30
Agenda

GAS

Koninklijke Schouwburg Den Haag
ma 9 dec 20:00
Agenda

Er zal iemand komen

Theater aan de Rijn Arnhem
wo 11 dec 20:00
Agenda

Dear Winnie,

Theater Geert Teis Stadskanaal
do 12 dec 20:00
Agenda

Dear Winnie,

Schouwburg De Lawei Drachten
do 12 dec 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

Corrosia Theater Almere
vr 13 dec 19:30
Agenda

GAS

Zaantheater Zaandam
za 14 dec 19:30
Agenda

GAS

Theater de Molenberg Delfzijl
za 14 dec 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Theaters Tilburg
za 14 dec 20:30
Agenda

Er zal iemand komen

CC Amstel Amsterdam
di 17 dec 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Stadsschouwburg Haarlem
wo 18 dec 19:30
Agenda

GAS

De Goudse Schouwburg Gouda
wo 18 dec 20:00
Agenda

Dear Winnie,

De Nieuwe Kolk Assen
vr 20 dec 19:30
Agenda

GAS

Flint Amersfoort
zo 22 dec 14:00
Agenda

GAS

De Nieuwe Kolk Assen
vr 27 dec 19:30
Agenda

GAS

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 28 dec 19:30
Agenda

GAS

SPOT Stadsschouwburg Groningen
jan
wo 8 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

Theater aan het Vrijthof
do 9 jan 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Schouwburg Rotterdam,Theater Rotterdam
vr 10 jan 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Schouwburg Rotterdam,Theater Rotterdam
za 11 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
zo 12 jan 15:00
Agenda

Dear Winnie,

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
ma 13 jan 19:30
Agenda

Dear Winnie,

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
do 16 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

Parkstad Limburg Theaters Kerkrade
vr 24 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
za 25 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
di 28 jan 12:30
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
wo 29 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
do 30 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
vr 31 jan 20:00
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
vr 31 jan 20:30
Agenda

Weg met Eddybellegueulle (FridayNITE)

Theater de Machinefabriek
feb
za 1 feb 20:00
Agenda

Dear Winnie,

KVS, Brussel
wo 5 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 6 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 7 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 8 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

SPOT Stadsschouwburg Groningen
di 11 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Koninklijke Schouwburg Den Haag
wo 12 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Theater de Voorveghter Hardenberg
do 13 feb 20:30
Agenda

Dear Winnie,

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
za 15 feb 20:30
Agenda

Dear Winnie,

Chassé Theater Breda
ma 17 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Stadstheater Arnhem
di 18 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Schouwburg Het Park Hoorn
wo 19 feb 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Leidse Schouwburg
vr 21 feb 20:00
Agenda

Dear Winnie,

Stadsschouwburg Utrecht
mrt
do 12 mrt 20:15
Agenda

Before / After (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 12 mrt 20:15
Agenda

Dear Winnie,

Cultuurhuis De Warande,Turnhout
vr 13 mrt 20:15
Agenda

Before / After (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 14 mrt 20:15
Agenda

Before / After (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
wo 25 mrt 20:15
Agenda

Before / After

Flint Amersfoort
do 26 mrt 20:15
Agenda

Before / After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 27 mrt 20:15
Agenda

Before / After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 28 mrt 20:15
Agenda

Before / After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
apr
za 4 apr 20:00
Agenda

Before / After

Stadsschouwburg Brugge
wo 8 apr 20:15
Agenda

Before / After

Schouwburg,Theater Rotterdam
do 9 apr 20:00
Agenda

Before / After

Schouwburg De Lawei Drachten
vr 10 apr 20:00
Agenda

Before / After

Deventer Schouwburg
za 11 apr 20:15
Agenda

Before / After

Leidse Schouwburg
do 16 apr 20:15
Agenda

Before / After

Kunstmin Dordrecht
ma 20 apr 20:00
Agenda

Before / After

Parktheater Eindhoven
do 23 apr 20:00
Agenda

Before / After

Wilminktheater Enschede
di 28 apr 20:15
Agenda

Before / After

Koninklijke Schouwburg Den Haag
mei
vr 1 mei 20:00
Agenda

Before / After

De Nieuwe Kolk Assen
wo 6 mei 20:30
Agenda

Before / After

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
do 7 mei 20:30
Agenda

Before / After

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
vr 8 mei 20:15
Agenda

Before / After

Theater De Veste Delft
za 9 mei 20:00
Agenda

Before / After

Zwolse Theaters - Odeon
di 12 mei 20:00
Agenda

Before / After

Stadsschouwburg Utrecht
do 14 mei 20:15
Agenda

Before / After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 15 mei 20:15
Agenda

Before / After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 16 mei 20:15
Agenda

Before / After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 21 mei 19:30
Agenda

Before / After

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
vr 22 mei 19:30
Agenda

Before / After

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
sep
do 19 sep 20:30
Agenda

What Lies Beneath

Grand Theatre Groningen
wo 18 sep 20:30
Agenda

What Lies Beneath

Grand Theatre Groningen
za 14 sep 14:00
Agenda

GAS

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
vr 13 sep 19:00
Agenda

GAS

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
do 12 sep 19:30
Agenda

GAS

Agora Theater Lelystad
wo 4 sep 20:00
Agenda

I am Europe

Groningen
aug
do 29 aug 19:30
Agenda

I am Europe

Kunstfest Weimar
do 22 aug 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
wo 21 aug 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
vr 16 aug 00:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy at Lowlands

Lowlands festival
wo 14 aug 21:00
Agenda

Tetris Mon Amour

Suzanne Dellal Center
di 13 aug 21:00
Agenda

Tetris Mon Amour

Suzanne Dellal Center
ma 12 aug 21:00
Agenda

Tetris Mon Amour

Suzanne Dellal Center
jul
zo 28 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
za 27 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
vr 26 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
do 25 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
wo 24 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
zo 21 jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 20 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 19 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 18 jul 20:30
Agenda
Event

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 17 jul 20:30
Agenda
Event

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 14 jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 14 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
za 13 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 13 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
vr 12 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 12 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
do 11 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 11 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
wo 10 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 10 jul 00:00
Agenda

CARRY/JUMP/CATCH

Parade
zo 7 jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 7 jul 10:00
Agenda

Center for Entertainment

Down the Rabbit Hole
za 6 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 6 jul 10:00
Agenda

Center for Entertainment

Down the Rabbit Hole
vr 5 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 5 jul 10:00
Agenda

Center for Entertainment

Down the Rabbit Hole
do 4 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 3 jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
jun
zo 30 jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 29 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 28 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
do 27 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 26 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
zo 23 jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
za 22 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 21 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid (première)

Boerderij De Haver Onderdendam
vr 21 jun 20:00
Agenda

Fantasio

Philharmonie Köln
do 20 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid (try-out)

Boerderij De Haver Onderdendam
wo 19 jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid (try-out)

Boerderij De Haver Onderdendam
di 18 jun 19:30
Agenda

Fantasio

Openluchttheater,Valkenburg
za 15 jun 20:15
Agenda

De Wijk De Wereld

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 15 jun 20:15
Agenda

De Wijk De Wereld

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 15 jun 20:00
Agenda

Fantasio

Chassé Theater Breda
vr 14 jun 20:15
Agenda

De Wijk De Wereld (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 13 jun 20:15
Agenda

De Wijk De Wereld (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 13 jun 00:00
Agenda

Fantasio

Den Haag,Zuidstrandtheater
di 11 jun 20:15
Agenda

Fantasio

Theaters Tilburg
za 8 jun 20:00
Agenda

Fantasio

Zwolle,Zwolse Theaters - Odeon
do 6 jun 20:00
Agenda

Fantasio

Schouwburg de Domijnen,Sittard
di 4 jun 20:00
Agenda

Fantasio

Stadsschouwburg Utrecht
zo 2 jun 15:00
Agenda

Fantasio

Theater Heerlen
mei
vr 31 mei 19:00
Agenda
Event

Theaternacht

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 30 mei 20:30
Agenda

What Lies Beneath

Grand Theatre Groningen
do 30 mei 20:00
Agenda

Fantasio

Turnhout (BE),Warande
za 25 mei 20:00
Agenda

Fantasio

Maastricht,Theater aan het Vrijthof
do 23 mei 00:00
Agenda

Fantasio

Middelburg,Zeelandtheaters
ma 20 mei 20:00
Agenda

Brave New World 2.0

ITA Stadsschouwburg Amsterdam
zo 19 mei 14:30
Agenda

Fantasio

Parktheater Eindhoven
za 18 mei 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 17 mei 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 17 mei 19:00
Agenda

Fantasio

Parktheater Eindhoven
do 16 mei 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

SPOT Stadsschouwburg Groningen
wo 15 mei 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Schouwburg De Lawei Drachten
di 14 mei 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Parkstad Limburg Theaters Kerkrade
za 11 mei 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Chassé Theater Breda
vr 10 mei 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Theater De Veste Delft
do 9 mei 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
do 9 mei 20:00
Agenda

One Million People and Me

Theater Bellevue
do 9 mei 18:00
Agenda

One Million People and Me

Theater Bellevue
do 9 mei 14:00
Agenda

One Million People and Me

Theater Bellevue
wo 8 mei 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
wo 8 mei 20:00
Agenda

One Million People and Me

Theater Bellevue
wo 8 mei 18:00
Agenda

One Million People and Me

Theater Bellevue
wo 8 mei 14:00
Agenda

One Million People and Me

Theater Bellevue
za 4 mei 21:00
Agenda

Verloren vader

Grand Theatre Groningen
vr 3 mei 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Posthuis Theater Heerenveen
wo 1 mei 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Amsterdam,ITA Stadsschouwburg Amsterdam
apr
di 30 apr 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Amsterdam,ITA Stadsschouwburg Amsterdam
do 25 apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Utrecht
wo 24 apr 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Schouwburg Ogterop Meppel
za 20 apr 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Zwolse Theaters
wo 17 apr 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Kunstmin Dordrecht
za 13 apr 19:30
Agenda
Event

Weekend Break Festival 2019

Grand Theatre Groningen
vr 12 apr 19:30
Agenda
Event

Weekend Break Festival 2019

Grand Theatre Groningen
wo 10 apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

De Nieuwe Kolk Assen
di 9 apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Wilminktheater Enschede
ma 8 apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Parktheater Eindhoven
do 4 apr 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Leidse Schouwburg
wo 3 apr 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Koninklijke Schouwburg Den Haag
di 2 apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

De Goudse Schouwburg Gouda
mrt
zo 31 mrt 16:00
Agenda

RAW IV: Zwart Water

Theater de Machinefabriek
za 30 mrt 20:15
Agenda

Move It!

za 30 mrt 19:30
Agenda

RAW IV: Zwart Water

Theater de Machinefabriek
vr 29 mrt 19:30
Agenda

RAW IV: Zwart Water

Theater de Machinefabriek
do 28 mrt 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

wo 27 mrt 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadstheater Arnhem
za 23 mrt 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 22 mrt 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 21 mrt 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 16 mrt 22:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

zo 10 mrt 20:00
Agenda

I am Europe

Emilia Romagna Teatro Fondazione
za 9 mrt 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0 (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 9 mrt 20:00
Agenda

I am Europe

Emilia Romagna Teatro Fondazione
vr 8 mrt 20:15
Agenda

Brave New World 2.0 (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 7 mrt 20:15
Agenda

Brave New World 2.0 (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
feb
za 9 feb 21:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Theater aan het Spui Den Haag
zo 3 feb 20:00
Agenda

I am Europe

Thalia Theater Hamburg
vr 1 feb 20:00
Agenda

I am Europe

Thalia Theater Hamburg
jan
za 26 jan 20:15
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Leidse Schouwburg
vr 25 jan 20:15
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 24 jan 20:15
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

SPOT Stadsschouwburg Groningen
za 12 jan 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Wilminktheater Enschede
vr 11 jan 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Theater De Veste Delft
zo 6 jan 14:00
Agenda

GAS

Zuidlaren
za 5 jan 19:30
Agenda

GAS

Zuidlaren
dec
zo 30 dec 14:00
Agenda
Event

Gas

Zuidlaren
za 29 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
vr 28 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
wo 26 dec 20:00
Agenda

Mijn Vrede

Martiniplaza Groningen
wo 26 dec 14:00
Agenda

Gas

Zuidlaren
ma 24 dec 20:00
Agenda

Mijn Vrede

Martiniplaza Groningen
zo 23 dec 14:00
Agenda

Gas

Zuidlaren
za 22 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
vr 21 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
zo 16 dec 14:00
Agenda

Gas

Zuidlaren
za 15 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
vr 14 dec 20:15
Agenda

Dorian

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 14 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
do 13 dec 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Podium Hoge Woerd Utrecht
do 13 dec 20:15
Agenda

Dorian

SPOT Stadsschouwburg Groningen
wo 12 dec 20:15
Agenda

Dorian

SPOT Stadsschouwburg Groningen
di 11 dec 20:15
Agenda

Dorian

SPOT Stadsschouwburg Groningen
zo 9 dec 14:00
Agenda

Gas

Zuidlaren
za 8 dec 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Parkstad Limburg Theaters Heerlen
za 8 dec 20:00
Agenda

Dorian

De Nieuwe Kolk Assen
za 8 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
vr 7 dec 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Toneelschuur Haarlem
vr 7 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
do 6 dec 20:15
Agenda

Dorian

Koninklijke Schouwburg Den Haag
di 4 dec 20:30
Agenda

Dorian

Parktheater Eindhoven
zo 2 dec 14:00
Agenda

Gas

Zuidlaren
za 1 dec 21:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Chassé Theater Breda
za 1 dec 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
nov
vr 30 nov 20:15
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Theaters Tilburg
vr 30 nov 19:30
Agenda

Gas

Zuidlaren
do 29 nov 21:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

TivoliVredenburg Utrecht
do 29 nov 20:00
Agenda

Dorian

Stadsschouwburg Brugge
vr 23 nov 21:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

De Maaspoort Venlo
vr 23 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
do 22 nov 21:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
do 22 nov 19:30
Agenda

GAS

Verlaatweg 10 Ten Boer
di 20 nov 20:30
Agenda

Dorian

ma 19 nov 19:30
Agenda

RAW III: Er Zal Iemand Komen

Theater de Machinefabriek
zo 18 nov 19:30
Agenda

RAW III: Er Zal Iemand Komen

Theater de Machinefabriek
za 17 nov 20:00
Agenda

Dorian

Stadsschouwburg Utrecht
za 17 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
za 17 nov 19:30
Agenda

RAW III: Er Zal Iemand Komen

Theater de Machinefabriek
vr 16 nov 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Theater Rotterdam, Schouwburg
vr 16 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
vr 16 nov 19:30
Agenda

RAW III: Er Zal Iemand Komen / try-out op FridayNITE

Theater de Machinefabriek
do 15 nov 20:15
Agenda

Dorian

Theater Rotterdam, Schouwburg
do 15 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
wo 14 nov 21:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

zo 11 nov 14:00
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
za 10 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
vr 9 nov 20:15
Agenda

Dorian

Theater de Voorveghter Hardenberg
vr 9 nov 20:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Deventer Schouwburg
vr 9 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
do 8 nov 20:00
Agenda

Dorian

Schouwburg De Lawei Drachten
wo 7 nov 21:00
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Luxor Live Arnhem
wo 7 nov 20:15
Agenda

Dorian

Theater de Purmaryn Purmerend
di 6 nov 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Verkadefabriek Den Bosch
di 6 nov 20:15
Agenda

Dorian

Leidse Schouwburg
zo 4 nov 14:00
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
za 3 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
vr 2 nov 21:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Podium Victorie Alkmaar
vr 2 nov 20:00
Agenda

Dorian

Wilminktheater Enschede
vr 2 nov 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
vr 2 nov 19:30
Agenda
Event

De Revolutionairen / Eline Arbo

Theater de Machinefabriek
do 1 nov 20:00
Agenda

Dorian

Deventer Schouwburg
okt
wo 31 okt 20:30
Agenda

Dorian

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
di 30 okt 20:30
Agenda

Dorian

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
zo 28 okt 14:00
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
za 27 okt 20:30
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy

Parktheater Eindhoven
za 27 okt 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
vr 26 okt 20:15
Agenda

Dorian

Theater 't Voorhuys Emmeloord
vr 26 okt 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
do 25 okt 20:00
Agenda

Dorian

Theater Geert Teis Stadskanaal
do 25 okt 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
wo 24 okt 19:30
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
zo 21 okt 14:00
Agenda

Gas

Verlaatweg 10 Ten Boer
za 20 okt 19:30
Agenda

Gas (try-out)

Verlaatweg 10 Ten Boer
vr 19 okt 19:30
Agenda

Gas (try-out)

Verlaatweg 10 Ten Boer
do 18 okt 19:30
Agenda

Gas (try-out)

Verlaatweg 10 Ten Boer
wo 17 okt 20:30
Agenda

Dorian

Flint Amersfoort
vr 12 okt 20:15
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 11 okt 20:15
Agenda
Event

Mechanical Ecstasy (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
sep
za 29 sep 20:15
Agenda

Dorian (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
vr 28 sep 20:15
Agenda

Dorian (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
do 27 sep 20:15
Agenda

Dorian (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen

Geef je op voor de digitale nieuwsbrief. Iedere andere maand een update over de thema's waar we op dat moment mee bezig zijn.