We have 🍪Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Twee
Sluit
Sluit

Employees

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur

harmen@nnt.nl harmen@clubguyandroni.nl

Wim de Vries

Assistent artistiek directeur / international relations

wim@nnt.nl wim@clubguyandroni.nl

Monique de Winter

Bureaumanager

secretariaat@nnt.nl

René de Haan

Hoofd educatie

rene@nnt.nl

Ahmad Abdulwahab

Initiator Bab Ad_daar

babaddaar@nnt.nl

Helga Richter

Hoofd kostuumatelier

kostuums@nnt.nl

Robbert van Heuven

Dramaturg

robbert@nnt.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en publiciteit

bo@nnt.nl bo@clubguyandroni.nl

Mintsje Boersma

Senior marketing

mintsje@nnt.nl

Jannes Heidinga

Community Manager

jannes@clubguyandroni.nl

Daphne Smets

Medewerker marketing

daphne@nnt.nl

Margaret Tholen

Medewerker marketing / kaartverkoop

info@nnt.nl

Joost Allema

Hoofd productie

joost@nnt.nl

Maarten Otten

Hoofd techniek

maarten@nnt.nl

Siri Klein Robbenhaar

Productieleider

siri@clubguyandroni.nl

Walid Das

Werkplaatsbeheerder

walid@nnt.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt

boes@nnt.nl

Raymond Dost

Huismeester

raymond@nnt.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt

janalfers@nnt.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid

peter@nnt.nl

Johan Verburg

Hoofd administratie

administratie@nnt.nl

Rene Postma

Administrateur

rpostma@nnt.nl

Tatiana Matveeva

Coordinator Poetic Disasters Club

tatiana@clubguyandroni.nl

Karina Bakx

Programmeur Friday NITE

karina@nnt.nl

Gijs Deddens

Programmeur Friday NITE

Jurgen van Tolie

Voorzitter NNTWEE

nntweebestuur@nnt.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw

Ben Hokke

Gastheer

Gijs Arends

Foyerbeheerder

No image

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.