We hebben šŸŖCookies! Meer informatie
  • Meer informatie in ons Privacy Statement

Sluit
Sluit

Medewerkers

Guy Weizman

Artistiek en algemeen directeur
hij/hem

guy@nite.nl

Roni Haver

Artistiek leider Club Guy & Roni
zij/haar

roni@nite.nl

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur
hij/hem

harmen@nite.nl

Friederike Schubert

Gezelschaps dramaturg
zij/haar

friederike@nite.nl

Marie Seck

Assistent artistiek directeur
zij/haar

marie@nite.nl

Martijn Halie

Extern: Art direction & Brand design
hij/hem

info@halie.nl

Wim de Vries

Artistiek coƶrdinatie / international relations
hij/hem

wim@nite.nl

Anouk Rutten

Interim hoofd educatie
zij/haar

anouk@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Medewerker educatie / oprichter Bab Ad-daar
hij/hem

ahmad@nite.nl

Michael Jamal

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar
hij/hem

michael@nite.nl

Adon Sharbat

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar
hij/hem

adon@nite.nl

Charlice Johannes

Medewerker danseducatie
zij/haar

charlice@nite.nl

Gaja Caruso

Extern: Danslessen (2dance)
zij/haar

gaja@gajacaruso.com

Bo van Bommel

Hoofd marketing en communicatie
zij/haar

bo@nite.nl

Margaret Tholen

Ondersteuning marketing / kaartverkoop
zij/haar

margaret@nite.nl

Joelie Stork

Extern: Campagneleider
zij/haar

joelie@nite.nl

Aliya Al Uariachi

Junior campagneleider
zij/haar

aliya@nite.nl

Elke Spaan

Senior campagneleider
zij/haar

elke@nite.nl

Marieke van Toledo

Online marketing strateeg
zij/haar

marieke@nite.nl

Janine Fluyt

Extern: PR en persrelaties
zij/haar

janine@nite.nl

Tim Tijink

Extern: vormgeving / opmaak
hij/hem

tim@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie
hij/hem

joost@nite.nl

Niran Straub

1e productieleider
hij/hem

niran@nite.nl

Gerard Paulissen

1e productieleider
hij/hem

gerard@nite.nl

Tania Ballve

Coƶrdinator Kostuumatelier
zij/haar

tania@nite.nl

Helga Richter

Kostuumatelier
zij/haar

helga@nite.nl

Ascon de Nijs

Extern: Decorontwerper

Walid Das

Werkplaatsbeheerder
hij/hem

walid@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciƫnt
hij/hem

janalfers@nite.nl

Michiel Schnelle

Inspiciƫnt licht
hij/hem

michiel@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciƫnt
hij/hem

boes@nite.nl

Marten Tieks

1e inspicient licht
hij/hem

marten@nite.nl

Jonathan Hutter

1e inspicient
hij/hem

jonathan@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciƫnt geluid
hij/hem

peter@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester
hij/hem

raymond@nite.nl

Paula de Jong

Hoofd financiƫle administratie
zij/haar

paula@nite.nl

Willeke Jansen

Salaris en HR administrateur
zij/haar

willeke@nite.nl

Yvonne den Burger

Office manager
zij/haar

yvonne@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw
zij/haar

receptie@nite.nl

Ellen Jonathans

Gastvrouw
zij/haar

receptie@nite.nl

Nooit meer iets missen en een reminder ontvangen als we in de buurt zijn? Vul je gegevens in en we mailen je

Met het opgeven van mijn e-mailadres geef ik toestemming om op de hoogte gehouden te worden via e-mail over de voorstellingen en activiteiten van NITE + Club Guy & Roni.