We hebben 🍪Cookies! Meer informatie
  • Meer informatie in ons Privacy Statement

Sluit
Sluit

Medewerkers

Guy Weizman

Artistiek en algemeen directeur

guy@nite.nl

Roni Haver

Artistiek leider Club Guy & Roni

roni@nite.nl

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur

harmen@nite.nl

Marie Seck

Assistent artistiek directeur

marie@nite.nl

Martijn Halie

Extern: Art direction & Brand design

info@halie.nl

Wim de Vries

Artistiek coördinatie / international relations

wim@nite.nl

Karlijn Benthem

Interim hoofd educatie

karlijn@nite.nl

Anouk Rutten

Interim hoofd educatie

anouk@nite.nl

René de Haan

Educatie

rene@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Medewerker educatie / oprichter Bab Ad-daar

ahmad@nite.nl

Michael Jamal

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar

michael@nite.nl

Adon Sharbat

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar

adon@nite.nl

Charlice Johannes

Medewerker danseducatie

charlice@nite.nl

Sarah van der Meere

Extern: Medewerker educatie

sarahroos@nite.nl

Gaja Caruso

Extern: Danslessen (2dance)

gaja@gajacaruso.com

Merel Smit

Extern: Toneellessen (2Act)

merel@nite.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en communicatie

bo@nite.nl

Margaret Tholen

Ondersteuning marketing / kaartverkoop

margaret@nite.nl

Jannes Heidinga

Campagneleider

jannes@nite.nl

Joelie Stork

Extern: Campagneleider

joelie@nite.nl

Aliya Al Uariachi

Junior campagneleider

aliya@nite.nl

Marieke van Toledo

Online marketing strateeg

marieke@nite.nl

Janine Fluyt

Extern: PR en persrelaties

janine@nite.nl

Tim Tijink

Extern: vormgeving / opmaak

tim@nite.nl

Rienk Kluiving

Interim hoofd techniek

rienk@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie

joost@nite.nl

Fiana de Raaf

Medewerker productie

fiana@nite.nl

Niran Straub

1e productieleider

niran@nite.nl

Gerard Paulissen

1e productieleider

gerard@nite.nl

Helga Richter

Kostuumatelier

helga@nite.nl

Ascon de Nijs

Extern: Decorontwerper

Walid Das

Werkplaatsbeheerder

walid@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt

janalfers@nite.nl

Michiel Schnelle

Inspiciënt licht

michiel@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt

boes@nite.nl

Marten Tieks

1e inspicient licht

marten@nite.nl

Jonathan Hutter

1e inspicient

jonathan@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid

peter@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester

raymond@nite.nl

Paula de Jong

Hoofd financiële administratie

paula@nite.nl

Jan Bart Leeuw

Medewerker finance & control

janbart@nite.nl

Willeke Jansen

Salaris en HR administrateur

willeke@nite.nl

Yvonne den Burger

Office manager

yvonne@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw

receptie@nite.nl

Ellen Jonathans

Gastvrouw

receptie@nite.nl

Christine van de Kerke

Gastvrouw

receptie@nite.nl

Geef je op voor de digitale nieuwsbrief. Iedere andere maand een update over de thema's waar we op dat moment mee bezig zijn.